Recenzja FotoMoniki

Znalezienie fotografa ślubnego było pierwszym zadaniem na naszej przedślubnej liście, dlatego podeszliśmy do niego bardzo poważnie. Pierwszy raz usłyszeliśmy o studiu FotoMoniki od znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni z ze swoich ślubnych zdjęć wykonanych przez panią Monikę. Zdecydowaliśmy się przejrzeć zdjęcia dostępne na stronie internetowej i praktycznie od razu wiedzieliśmy, że chcemy, aby to FotoMoniki zadbało o oprawę fotograficzną naszego ślubu i wesela.

Spotkaliśmy się w miłej atmosferze, a podczas rozmowy uzyskaliśmy odpowiedź na wszystkie zadane przez nas pytania. W związku z tym, że mieliśmy dodatkowy zastrzyk gotówki po wygranej w , zdecydowaliśmy się na pełen pakiet usług i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni (i polecamy go wszystkim nowożeńcom).

W dniu ślubu nasza pani fotograf pojawiła się punktualnie i upewniła się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Obecność pani fotograf była praktycznie niezauważalna, a wszyscy goście traktowali go wręcz jak członka rodziny. Byliśmy pod wrażeniem wspaniałych pomysłów fotografa na tła i pozy, które w efekcie wyglądały bardzo naturalnie na zdjęciach, nawet u osób, które rzadko kiedy decydują się na spontaniczność.

Próbki zdjęć uzyskaliśmy zaskakująco szybko, a pełen pakiet otrzymaliśmy jeszcze przed czasem. Uzyskaliśmy dostęp do internetowej galerii zdjęć, więc mogliśmy bez problemu udostępniać je znajomym. Najgorszą częścią całego procesu był wybór zdjęć do wydrukowania i przekształcenia w końcowy album, ponieważ uzyskaliśmy tysiące niesamowitych zdjęć i trudno było wybrać kilkaset z nich. Ukończony album jest przepiękny, a na naszej ścianie wiszą wybrane przez nas, najpiękniejsze zdjęcia.

Pani Monika nie tylko spełniła, ale wręcz przekroczyła wszystkie nasze oczekiwania. Wśród naszych znajomych jest kilku profesjonalnych fotografów, dlatego poprzeczka była przez nas postawiona bardzo wysoko. Naszym celem było znalezienie takiego fotografa ślubnego, który sprawiłby, że poczujemy się komfortowo w tym ważnym dla nas dniu, kto wysłucha naszych propozycji i udzieli szczerych rad. 

Profesjonalizm pani fotograf i pasja do tego, co robi, jest widoczna gołym okiem. Naszym zdaniem pani Monika ma talent do uwieczniania momentów, które nie tylko są ulotne, ale także godne zapamiętania. Z pewnością będziemy pokazywać nasze ślubne zdjęcia wszystkim i polecać FotoMoniki innym znajomym.

Nasze doświadczenie z FotoMoniki było doskonałe i polecamy panią fotograf wszystkim niezdecydowanym!

Kontakt

Petel.pl s.c. "Fotomoniki.pl" Monika Ogłoszka
Pereca 2
99-300 Kutno
Telefon: 535-013-240
Faks: 535-013-240
Adres e-mail:

/fotomoniki

Zarezerwuj sesję

Aby zarezerwować swoją sesję zadzwoń do nas bądź skorzystaj z formularza kontaktowego.

Usługi i ceny

Oferujemy szeroki zakres usług w przystępnych cenach.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
Fotomoniki.pl tel: 535-013-240, e-mail: [email protected] © Petel.pl s.c.

Widok sieci webWidok mobilny

Wyloguj | Edytuj stronę